Black Widow’dan Yeni Bir Fragman Paylaşıldı

Black Widow’dan Yeni Bir Fragman Paylaşıldı

15 Ocak 2020

61 Okunma

Marvel’in sevilen kahramanı Black Widow’un merakla beklenen ilk solo filminden yeni bir fragman paylaşıldı.1 Mayıs 2020 tarihinde ülkemizde vizyonda kendine yer bulacak olan Black Widow’un başrolünü Marriage Story ile “En İyi Kadın Oyuncu   “ dalında Oscar adaylığı kazanan Scarlett Johansson  üstleniyor. Avustralyalı yönetmen Cate Shortland’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Black Widow’un oyunc...

Marvel’in sevilen kahramanı Black Widow’un merakla beklenen ilk solo filminden yeni bir fragman paylaşıldı.

 

1 Mayıs 2020 tarihinde ülkemizde vizyonda kendine yer bulacak olan Black Widow’un başrolünü Marriage Story ile “En İyi Kadın Oyuncu   “ dalında Oscar adaylığı kazanan Scarlett Johansson  üstleniyor. Avustralyalı yönetmen Cate Shortland’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Black Widow’un oyuncu kadrosunda ayrıca David Harbour, Florence Pugh, Racher Weisz, Ray Winstone ve O-T Fagbenle gibi önemli isimler de yer alıyor.

Captain America: Civil War ile Avengers: Infinity War arasındaki zaman dilimine odaklanacak olan ilk Black Widow solo filminde Black Widow yani Natasha Romanoff geçmişiyle yüzleşmek için evine dönmek zorunda kalıyor.

Merakla beklenen Black Widow’dan yayınlanan son fragmanı yukarıdan izleyebilirsiniz. Eğer ilk fragmanı gözden kaçırdıysanız, buraya tıklayarak ilgili haberimize ulaşabilir, ilk fragmanı izleyebilirsiniz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
POPÜLER HABERLER