Blu Tv Yapımı Sokağın Çocukları’na Ait Tanıtım Videosu Yayınlandı

Blu Tv Yapımı Sokağın Çocukları’na Ait Tanıtım Videosu Yayınlandı

12 Ocak 2020

51 Okunma

Beklenenin çok üstünde izlenme sayılarına ulaşan ve hatta bir fenomen haline geldiğini söyleyebileceğimiz

Beklenenin çok üstünde izlenme sayılarına ulaşan ve hatta bir fenomen haline geldiğini söyleyebileceğimiz “Sıfır Bir: Bir Zamanlar Adana’da” ’nın sinema için uyarlanmış versiyonu olan “Sıfır Bir” kadrosu tarafından hazırlanan yepyeni yapım “Sokağın Çocukları”, BluTV için üretilen dizi olarak ekranlara gelecek. Tıpkı daha önceki yapımlar gibi bu seferde de arka sokaklardaki hikâyeleri gün yüzüne çıkaracak olan yapım Adana’nın atmosferini evlerimize getirecek.

 

Sokağın Çocukları sayesinde Adana sokaklarını karış karış gezecek, sert olaylara tanıklık edecek ve Sıfır Bir ekibiyle de bir nevi hasret gidermiş olacağız. Kendine ait olan tanıtım videosu ve posteri olan yapım hakkında yapılan resmi tanıtımda ise şu satırlara yer verildi;

 

“Kanunların yetersiz kaldığı bir dünyada kendi adaletini sağlamak zorunda kalan gençlerin hikâyesinin anlatılacağı diziden ilk tanıtım yayınlandı. İzleyicilerin daha çetin bir mücadeleye ve Adana’nın arka sokaklarında soluksuz bir kovalamacaya tanıklık edeceği ‘Sokağın Çocukları’nın tanıtımı yayında.”

 

Sokağın Çocukları, herhangi bir aksilik olmaz ise 6 Şubat 2020 tarihinde prömiyer yapacak.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
POPÜLER HABERLER