Dracula’dan Bir Tanıtım Daha Geldi

Dracula’dan Bir Tanıtım Daha Geldi

31 Aralık 2019

98 Okunma

4 Ocak 2020 tarihinde Netflix dijital platformu üzerinden izleyici ile buluşması planlanan Dracula’dan yeni bir video daha paylaşıldı.BBC ve Netflix’in ortak yapımı olan Dracula, Bram Stoker’ın romanından uyarlanıyor. 90 dakikadan oluşan 3 bölümlük mini dizinin her bir bölümünün yönetmenliğini için Jonny Campbell, Paul McGuigan ve Damon Thomas üstleniyor. Merakla beklenen dizinin başrolünde i...

4 Ocak 2020 tarihinde Netflix dijital platformu üzerinden izleyici ile buluşması planlanan Dracula’dan yeni bir video daha paylaşıldı.

 

BBC ve Netflix’in ortak yapımı olan Dracula, Bram Stoker’ın romanından uyarlanıyor. 90 dakikadan oluşan 3 bölümlük mini dizinin her bir bölümünün yönetmenliğini için Jonny Campbell, Paul McGuigan ve Damon Thomas üstleniyor. Merakla beklenen dizinin başrolünde ise Claes Bang yer alırken; Bang’e Dolly Wells, John Heffernan, Joanna Scanlan, Morfydd Clark, Jonathan Aris ve Youssef Kerkour gibi isimler eşlik ediyor.

Daha önce birçok defa sinemaya ve televizyon ekranlarına uyarlanmış olan Dracula’nın heyecanla beklenen mini dizi versiyonun senaryosunu ise Mark Gatiss ve Steven Moffat  kaleme alıyor.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
POPÜLER HABERLER