Morbius’un İlk Fragmanı Yayınlandı

Morbius’un İlk Fragmanı Yayınlandı

15 Ocak 2020

137 Okunma

Oscar ödüllü Jared Leto'nun başrolünü üstlendiği, SONY ve Marvel ortak yapımı olan vampir filmi Morbius'un ilk fragman yayınlandı. 1971 yılının Spider-Man serisinde ortaya çıkan Dr. Morbius, Marvel evreninde baskın bir karakter olmayı tam olarak başaramamıştı. Filmin konusu ise  şöyle: “Tehlikeli, nadir bir kan bozukluğu sbeebiyle sorunlar yaşayan ve aynı sorundan dolayı muzdarip olan kişil...

Oscar ödüllü Jared Leto’nun başrolünü üstlendiği, SONY ve Marvel ortak yapımı olan vampir filmi Morbius’un ilk fragman yayınlandı. 

 

1971 yılının Spider-Man serisinde ortaya çıkan Dr. Morbius, Marvel evreninde baskın bir karakter olmayı tam olarak başaramamıştı.

 

Filmin konusu ise  şöyle: “Tehlikeli, nadir bir kan bozukluğu sbeebiyle sorunlar yaşayan ve aynı sorundan dolayı muzdarip olan kişileri kurtarmaya kararlı olan Dr. Morbius, umutsuz bir kumar oynar. filmin başlarında herşeyin yoluna girdiği sanılsa da ilerleyen dakikalarda olayların daha da çıkmaza girdiğine şahitlik edeceğiz.

 

Başrolünü Jared Leto’nun üslendiği filmin yönetmen koltuğunda Daniel Espinosa oturuyor. Leto’ya eşlik eden diğer önemli oyunculardan bazıları ise Matt Smith, Adria Arjona, Jared Harris, Al Madrigal, Tyrese Gibson ve Michael Keaton.

 

Film, 31 Temmuz 2020 tarihinde tüm dünyayla aynı anda ülkemizde de gösterime girecek.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
POPÜLER HABERLER