Patricia Arquette Severance Kadrosuna Dahil Oldu!

Patricia Arquette Severance Kadrosuna Dahil Oldu!

8 Ocak 2020

77 Okunma

77. Altın Küre Ödülleri’nde The Act dizisinde hayat verdiği  Dee Dee Blanchard karakteri ile Mini Tv Dizisi kategorisinde “En İyi Yardımcı Oyuncu” ödülüne layık görülen Patricia Arquette Apple TV+ dizisi Severance’ın oyuncu kadrosuna dahil oldu!Dan Ericson’u yaratıcısı olarak gördüğümüz Apple TV+ dizisi Severance Lumen Industries adlı bir şirkette geçiyor. İş ve özel hayat arasındaki dengeye ...

77. Altın Küre Ödülleri’nde The Act dizisinde hayat verdiği  Dee Dee Blanchard karakteri ile Mini Tv Dizisi kategorisinde “En İyi Yardımcı Oyuncu” ödülüne layık görülen Patricia Arquette Apple TV+ dizisi Severance’ın oyuncu kadrosuna dahil oldu!

 

Dan Ericson’u yaratıcısı olarak gördüğümüz Apple TV+ dizisi Severance Lumen Industries adlı bir şirkette geçiyor. İş ve özel hayat arasındaki dengeye yeni bir bakış açısı getirmeye çalışan şirkette çalışan Mark hayatını yeniden düzene koymaya çalışmaktadır. Ancak patronuyla yaşadıkları ve Mark’ın karanlık geçmişi bu durumu biraz zorlaştıracaktır.

Yapımcılığını Ben Stiller’ın üstlendiği Apple TV+ dizisi Severance’de Mark karakterine Adam Scott hayat verecek. Hollywood Reporter’ın haberine göre Patricia Arquette ise, Adam Scott’un Lumen Industries’deki patronunu canlandıracak.

Henüz prodüksüyon aşamasında olan diziden haberler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
POPÜLER HABERLER