The Witcher’in İlk Sezon Finali ile Yetinemeyenler için Alternatif Son !

The Witcher’in İlk Sezon Finali ile Yetinemeyenler için Alternatif Son !

9 Ocak 2020

66 Okunma

Oyunun mu yoksa Henry Cavill ‘in mi hayranlığından dolayı bu kadar talep gördüğü hala çözülememiş olan ancak bugüne kadar yayınlanmış her videosu yüksek izlenme rakamlarına ulaşan Netflix dizisi The Witcher...

Oyunun mu yoksa Henry Cavill ‘in mi hayranlığından dolayı bu kadar talep gördüğü hala çözülememiş olan ancak bugüne kadar yayınlanmış her videosu yüksek izlenme rakamlarına ulaşan Netflix dizisi The Witcher, rahatlıkla başarılı olarak adlandırılabilecek olan ilk sezonunu geride bıraktı. Dizinin yaratıcılarından biri olan Lauren Schmidt Hissrich, en azından bir süre daha ekranlarda görmeye devam edeceğimiz anlaşılan The Witcher’ın ikinci sezonu ile ilgili verdiği bir röportajda ilk sezona ait alternatif bir son da paylaştı.

 

Yayınlanan ilk sezonun sonunda Henry Cavill’in hayat verdiği Geralt’ı en son Sodden’ın dışında bulunan ormanda annesinin kehanetini arar halde görmüştük. Aslında Geralt’ın Ciri’yi görmesiyle annesinin kehaneti ile Ciri’yi bağdaştırdığı ve  “kaderlerinin kesiştiğini” anladığı sezon finali sahnesi, akla gelen ilk final değilmiş. The Witcher 1.sezonun son bölüm fragmanını sizlere paylaşıyoruz.

Hikâye anlatımına daha çok ağırlık verileceğini belirtilen 2.sezonu ile The Witcher, 2021 yılında ekranlarımızda olacak.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
POPÜLER HABERLER